SWP

STOWARZYSZENIE "WSPÓLNOTA POLSKA"

2019-12-02 SPOTKANIE CZŁONKÓW KLUBU Studenta Polonijnego ze Stowarzyszeniem Forum Młodych Dyplomatów Polska

W piątek, 6 grudnia o godzinie 18:00 w Domu Polonii, Krakowskie Przedmieście 64 – odbędzie się spotkanie dotyczące współpracy Kluba Studenta Polonijnego w Warszawie działającego przy Stowarzyszeniu „Wspólnota Polska” ze Stowarzyszeniem Forum Młodych Dyplomatów.


Stowarzyszenie Forum Młodych Dyplomatów (FMD) – polskie stowarzyszenie skupiające studentów i absolwentów szkół wyższych, wiążących swoje plany zawodowe z pracą w środowisku międzynarodowym. Misją organizacji jest „Kreowanie i kształcenie przyszłych Liderów, którzy poprzez swoje działania zapewnią silną i stabilną pozycję Polski na arenie międzynarodowej.”

Klub Studenta Polonijnego (KSP) – organizacja skupiająca młodzież polskiego pochodzenia z różnych krajów, działająca przy wsparciu Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”, celem danego klubu jest integracja oraz aktywizacja młodzieży, stworzenie możliwości do realizowania własnych projektów, włączanie jej w działalność organizacji polonijnych i stopniowe przygotowywanie do podejmowania funkcji liderskich.

W spotkaniu wezmą udział członkowie Klubu Studenta Polonijnego, Zarząd oraz członkowie Forum Młodych Dyplomatów.

Będzie to znakomita okazją do poznania się, prezentacji działalności i dyskusji nad wypracowaniem planów na przyszłe wspólne aktywności. Wszystko w miej atmosferze przy kawie i ciasteczkach.

Serdecznie zapraszamy naszych członków! To będzie wspaniała okazja do poznania przyszłych Liderów, młodzieży z pasją oraz chęcią do działania!

KLUB STUDENTA POLONIJNEGOSTOWARZYSZENIE "WSPÓLNOTA POLSKA" - SYGNATARIUSZ KAMPANII SPOŁECZNEJ "JEST NAS 60 MILIONÓW"