WSPÓLNOTA POLSKA DLA MŁODZIEŻY

KLUB
STUDENTA POLONIJNEGO


Klubu Studenta Polonijnego przy Stowarzyszeniu "Wspólnota Polska", pozwala na realizację wielu pomysłów zgłaszanych przez młodzież oraz umożliwia studentom zaplanowanie ścieżek rozwoju osobistego, gromadzenie różnorodnych doświadczeń i stwarza szansę poznania większej liczby osób polskiego pochodzenia.31.01.2019

WARSZTATY O WOLONTARIACIE

Zgodnie z ideą naszego Klubu: Studiuj - Działaj - Rozwijaj się zapraszamy wszystkich aktywnych, na warsztat poszerzający wiedzę o wolontariacie i doskonalący umiejętności niezbędne wolontariuszowi. Przed nami kilka dużych wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie "Wspólnota Polska". Między innymi I Młodzieżowe Polonijne Mistrzostwa Sportów Zimowych W Krynicy Zdrój, w wakacje XIX Światowe Letnie Igrzyska Polonijne w Gdyni. Możesz brać udział w ich organizacji.

WIĘCEJ INFORMACJI22.01.2019

NOC Z PIT-ami
PODATEK ZA STYPENDIA

Klub Studenta Polonijnego zaprasza stypendystów Stowarzyszenia "Wspólnota Polska" na "Noc z PIT-ami", w trakcie której będzie możliwość poznania nowych zasad rozliczania podatku dochodowego od stypendiów.

Gościem specjalnym który wyjaśni zawiłości podatkowe będzie inspektor do spraw PIT Trzeciego Urzędu Skarbowego Warszawa-Śródmieście

WIĘCEJ INFORMACJI08.01.2019

PIERWSZE SPOTKANIE W 2019 ROKU

Z okazji Nowego Roku, składamy Wszystkim najlepsze życzenia i jednocześnie zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie Klubu Studenta Polonijnego, działającego przy SWP. Spotkanie odbędzie się 8.01.2019 (wtorek) o godz. 18.00 w Dom Polonii im. Prof. A. Stelmachowskiego w Warszawie przy ul. Krakowskie Przedmieście 64.

Zapraszamy stałych uczestników spotkań i projektów, ale też nowe osoby, które chcą współtworzyć środowisko młodzieży polskiego pochodzenia i zdobywać nowe doświadczenia.

WIĘCEJ INFORMACJIPOPRZEDNIE SPOTKANIA W KLUBIE STUDENTA POLONIJNEGO


CZYM JEST KLUB STUDENTA POLONIJNEGO


Klubu Studenta Polonijnego przy Stowarzyszeniu "Wspólnota Polska", pozwala na realizację wielu pomysłów zgłaszanych przez młodzież oraz umożliwia studentom zaplanowanie ścieżek rozwoju osobistego, gromadzenie różnorodnych doświadczeń i stwarza szansę poznania większej liczby osób polskiego pochodzenia.

NA POCZĄTKU BYŁ POMYSŁ

Pomysł Klubu zrodził się 9 października 2018 r., w siedzibie Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” w czasie pierwszego po wakacjach spotkanie młodzieży polskiego pochodzenia, w którym uczestniczyli dotychczasowi stypendyści, wolontariusze działający przy Stowarzyszeniu oraz nowe osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach integrujących młodzież. Tutaj relacja ze spotkania.

Warto zapamiętać tą datę - tak oto w wyniku wspólnego namysłu i pracy powstają nowe idee zamieniane w konkretne działania.


TYM WŁAŚNIE JEST KLUB STUDENTA POLONIJNEGO STOWARZYSZENIA "WSPÓLNOTA POLSKA"ZDJĘCIA POCHODZĄ ZE SPOTKANIA MŁODZIEŻY POLSKIEGO POCHODZENIA
W DOMU POLONII IM. PROFESORA A.STELMACHOWSKIEGO STOWARZYSZENIA "WSPÓLNOTA POLSKA" W DNIU 9 PAŹDZIERNIKA 2018 R.


facebook