WSPÓLNOTA POLSKA DLA MŁODZIEŻY

KLUB STUDENTA POLONIJNEGO06.11.2018
godz. 18:00


NAJBLIŻSZE SPOTKANIE KLUBU

W imieniu Klubu Studenta Polonijnego zapraszamy na kolejne spotkanie integrujące młodzież polskiego pochodzenia - wtorek, 6 listopada, o godzinie 18:00, w Domu Polonii im. Prof. A. Stelmachowskiego, przy Krakowskim Przedmieściu 64 w Warszawie.

Na spotkaniu zostaną dopracowane pomysły na wydarzenia i aktywności zgłoszone przez studentów, odpowiadające ich potrzebom, jak chociażby Andrzejki, Dzień Wolontariusza czy spotkanie Wigilijne, a to tylko kilka z propozycji.

Przyjdź, dołącz do zespołów i wspólnie realizuj wydarzenia zgłoszone przez ciebie lub Twoich kolegów.

WIĘCEJ INFORMACJI

05.11.2018
termin


STYPENDIA - OSTATNIA SZANSA

Jeżeli jesteś Uczniem / Uczennicą / Studentem / Studentką / Doktorantem / Doktorantką polskiego pochodzenia, urodziłaś/urodziłeś się za granicą lub od co najmniej 5 lat mieszkasz poza Polską? Możesz starać się o stypendium socjalne lub naukowe. Trwa właśnie nabór wniosków na semestr jesienny. Tylko do 5 listopada! Nie zwlekaj - aplikuj!

WIĘCEJ INFORMACJI


CZYM JEST KLUB STUDENTA POLONIJNEGO

Klubu Studenta Polonijnego powstający przy Stowarzyszeniu "Wspólnota Polska", pozwoli na realizację wielu pomysłów zgłaszanych przez młodzież oraz umożliwi studentom zaplanowanie ścieżek rozwoju osobistego, gromadzenie różnorodnych doświadczeń i stworzy szansę poznania większej liczby osób polskiego pochodzenia.

NA POCZĄTKU BYŁ POMYSŁ

Pomysł Klubu zrodził się 9 października 2018 r., w siedzibie Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” w czasie pierwszego po wakacjach spotkanie młodzieży polskiego pochodzenia, w którym uczestniczyli dotychczasowi stypendyści, wolontariusze działający przy Stowarzyszeniu oraz nowe osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach integrujących młodzież. Tutaj relacja ze spotkania.

Warto zapamiętać tą datę - tak oto w wyniku wspólnego namysłu i pracy powstają nowe idee zamieniane w konkretne działania.


TYM WŁAŚNIE JEST KLUB STUDENTA POLONIJNEGO STOWARZYSZENIA "WSPÓLNOTA POLSKA"ZDJĘCIA POCHODZĄ ZE SPOTKANIA MŁODZIEŻY POLSKIEGO POCHODZENIA
W DOMU POLONII IM. PROFESORA A.STELMACHOWSKIEGO STOWARZYSZENIA "WSPÓLNOTA POLSKA" W DNIU 9 PAŹDZIERNIKA 2018 R.

facebook