SWP
2022-03-01 kursy on-line języka polskiego jako obcego Polska

AKCJA POMOCY POLAKOM NA UKRAINIE
АКЦІЯ ДОПОМОГИ ПОЛЯКАМ В УКРАЇНІ

kursy on-line języka polskiego jako obcego
курси польської мови як іноземної


Wychodząc naprzeciw potrzebom uchodźców z Ukrainy organizujemy kursy on-line języka polskiego jako obcego. Kursy są bezpłatne.

Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny - skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie.

Щоб задовольнити потреби біженців з України, ми організовуємо онлайн-курси польської мови як іноземної. Курси безкоштовні.

Щоб зареєструватися на курс, просто заповніть форму заявки нижче:


ZGŁOSZENIE NA KURS JĘZYKA POLSKIEGO


AKCJA POMOCY POLAKOM NA UKRAINIE

Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” w związku z agresją militarną Rosji, barbarzyńskim najazdem na Ukrainę, który wywołał ogromny kryzys humanitarny organizuje pomoc dla Polaków na Ukrainie. Duża część naszych Rodaków zamieszkałych w Kijowie, we Lwowie, Iwano-Frankowsku, Żytomierzu, Zaporożu, Winnicy, Charkowie i innych regionach Ukrainy ucieka z kraju i szuka pomocy w Macierzy.

Już dziś pomagamy setkom Polaków z Ukrainy w tym głównie dzieciom i matkom, którzy uciekli z obszarów objętych wojną. Jesteśmy z nimi i im pomagamy. Potrzebna jest również pilna pomoc humanitarna tym Polakom, którzy zdecydowali się pozostać na Ukrainie.

Wzywamy środowiska Polaków i Polonii na całym świecie
do solidarności z Ukrainą, do pomocy Rodakom na Ukrainie.


Na Ukrainie, tuż za polską granicą żyje wielka kilkuset tysięczna zbiorowość naszych rodaków o których nie możemy w tych dramatycznym czasie zapomnieć. Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” od ponad 30 lat pomaga i współpracuje ze środowiskami, organizacjami polskimi na Ukrainie. Szczególnie dziś w chwili dramatu, jaki przeżywa Ukraina konieczna jest nasza pomoc dla Polaków na Ukrainie.

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów