SWP

STOWARZYSZENIE "WSPÓLNOTA POLSKA"

2019-03-31 MUSIC CAMP w Pułtusku Polska

Warsztaty muzyczne MUSIC CAMP to więcej niż warsztaty! To także koncerty, wspólne jam sessions, panele dyskusyjne oraz inspirujące rozmowy z wybitnymi artystami polskiej sceny muzycznej.

O wyjątkowości miejsca stanowi nie tylko monumentalny Zamek, ale również okalające go obiekty: Kasztel, Stanica, Tawerna i Amfiteatr Domu Polonii. Właśnie na jego scenie będziemy wspólnie koncertować oraz podziwiać występy mistrzów (nauczycieli).

Najmocniejszy punkt warsztatów stanowią oczywiście wykładowcy:

  • Aga Zaryan - Vocal ( Special Guest)
  • Ania Szarmach - Vokal
  • Peter Francis (Anglia)  - Vocal
  • Wojtek Pilichowski - Bass
  • Marcin Bors -  Produkcja
  • Damian Kurasz - Gitara

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny 509-540-466.

W sprawie zapisów:


Możliwe są zapisy do klasy wokalnej, klasy gitary, klasy gitary basowej, lub klasy produkcji i realizacji dźwięku.

Liczba miejsc ograniczona.UDZIAŁ W WARSZTATACH POLONII I POLAKÓW Z ZAGRANICY JEST BEZPŁATNY

NIE DOTYCZY TO POLAKÓW ZAMIESZKUJĄCYCH W KRAJU


Organizator warsztatów: Fundacja im.Krzysztofa Klenczona.

http://warsztatypultusk.pl/

Warsztaty muzyczne w sercu Polski!

Pułtusk to miasto, które zapisało się na muzycznej mapie Polski. To właśnie tutaj zaczęła się życiowa podróż wybitnego gitarzysty, kompozytora i wokalisty – Krzysztofa Klenczona. Co roku, w hołdzie artyście (na przełomie czerwca i lipca) organizowany jest Festiwal im Krzysztofa Klenczona. I tak na scenie pułtuskiego rynku (najdłuższego w Europie!) możemy podziwiać występy znakomitych polskich artystów. W ramach tego wydarzenia organizowany jest również konkurs muzyczny, w którym udział biorą zespoły i artyści z całej Polski oraz z zagranicy (Polonia).


Music Camp – będzie się działo i grało!

Tak solidny „fundament” muzyczny zobowiązuje! Wyjątkowa możliwość jaką daje spotkanie znakomitych, doświadczonych artystów z młodymi muzykami nie może pozostać niewykorzystana. Tak właśnie powstała myśl o warsztatach, która szybko przerodziła się w cyklicznie organizowane spotkania muzyczne. Kolejne edycje pokazują, że MUSIC CAMP to więcej niż warsztaty, nauka i szlifowanie rzemiosła. To również koncerty, wspólne jam sessions, muzykowanie w Amfiteatrze, rozmowy do białego rana, a wszystko w swobodnej i przyjacielskiej atmosferze. Zresztą, przekonaj się sam i dołącz do nas! Gwarantujemy naukę na najwyższym poziomie, moc inspiracji, świetny klimat oraz dużo i jeszcze więcej grania.


Malownicze miasteczko

Muzycy są zazwyczaj wrażliwi nie tylko na dźwięki, ale również piękno natury. Warto więc wspomnieć, że przez Pułtusk biegnie szlak wodny prowadzący żeglarzy w kierunku Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Z urokliwego portu nad Narwią rozpościera się widok na piękną Puszczę Białą. Jest więc gdzie szukać inspiracji… O wyjątkowości miejsca stanowi nie tylko monumentalny Zamek Domu Polonii, ale również okalające go obiekty: Kasztel, Stanic, Tawerna czy Amfiteatr. To tutaj właśnie – na wspaniałej scenie będziemy podziwiać koncerty mistrzów ( nauczycieli) oraz organizować wspólne jam’y.

STOWARZYSZENIE "WSPÓLNOTA POLSKA" - SYGNATARIUSZ KAMPANII SPOŁECZNEJ "JEST NAS 60 MILIONÓW"