KLUB REPATRIANTA

STOWARZYSZENIA "WSPÓLNOTA POLSKA"


15-16.12.2020 Jak zdobyć wymarzoną pracę?
- szkolenia w Klubie Repatrianta "Wspólnoty Polskiej"

W ramach Klubu Repatrianta odbyło się szkoleniowe dwudniowe spotkanie pt. „Jak zdobyć wymarzoną pracę?” czyli szkolenie o tym, jak napisać dobre cv i zrobić piorunujące wrażenie na pracodawcy.

Niejednokrotnie każdy zadaje pytanie – jak znaleźć pracę, jak napisać CV, jak w ogóle przyszykować się na rozmowę, o czego zacząć? Te i inne pytania nurtują wielu, a przede wszystkim Repatriantów, którzy w Polsce spotykają się z nową rzeczywistością

W związku z ogromnym zainteresowaniem spotkań z doradcą zawodowym, w dniach 15-16 grudnia br. zorganizowano szkoleniowe dwudniowe spotkanie pt. „Jak zdobyć wymarzoną pracę?”. Spotkania poprowadziła Magda Ruszkowska wraz z Tomaszem Makowskim, którzy posiadają ogromne doświadczenie nie tylko w doradztwie, ale i rekrutacji osób na różne stanowiska.
RELACJA ZE SZKOLENIA W POLONIJNEJ AGENCJI INFORMACYJNEJ


ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE


15-16.12.2020 Jak zdobyć wymarzoną pracę?
- szkolenia w Klubie Repatrianta "Wspólnoty Polskiej"

Klub Repatrianta Stowarzyszenia "Wspólnota Polska" zaprasza 15 i 16 grudnia godz. 18.00 na szkolenia online dla Repatriantów " „Jak zdobyć wymarzoną pracę? ”. Jego tematem będą zagadnienia: jak napisać dobre cv i zrobić piorunujące wrażenie na pracodawcy.

Szkolenia poprowadzą Magdalena Ruszkowska i Tomasz Makowski.

Czas trwania szkoleń - każdorazowo 3 godz.

Szkolenia będą odbywać się na platformie ZOOM.

ZAPISY NA SZKOLENIA

Zapisy mailowo na adres klubrepatrianta@swp.org.pl wpisując dzień spotkania oraz imię, nazwisko.

Link z hasłem będzie wysłany w przeddzień szkoleń.

Liczba osób na szkoleniach ograniczona.

SZKOLENIOWCY

Tomasz Makowski

Doświadczony menedżer i ekspert w dziedzinie Zarządzania Zasobami Ludzkimi i Rozwoju z ponad 20-letnim doświadczeniem. Trener biznesu i umiejętności miękkich, coach, superwizor. Ma na swoim koncie tysiące godzin szkoleń z zakresu rozwijania kompetencji interpersonalnych, radzenia sobie w trudnych sytuacjach, wspierania rozwoju pracowników oraz szkoleń specjalistycznych w obszarze edukacji i pracy z człowiekiem i grupą w kryzysie. Prowadzi szkolenia typu „Train the trainers” oraz treningi kreatywności. Posiada bogate doświadczenie w pracy z zespołami oraz grupami wsparcia. Współtwórca renomowanej firmy doradczo-szkoleniowej Human Res.

Magda Ruszkowska

Doświadczona trenerka i menedżerka w międzynarodowych korporacjach. Przygodę ze szkoleniami i zarządzaniem zespołami rozpoczęła jako najmłodszy kierownik kawiarni Starbucks w Polsce i kontynuowała jako szef międzynarodowego działu szkoleń w skandynawskiej sieci JYSK. Trener biznesu i umiejętności miękkich. Ma na swoim koncie setki godzin konsultacji indywidualnych i szkoleń z zakresu rozwijania kompetencji interpersonalnych, radzenia sobie w trudnych sytuacjach, wspierania rozwoju pracowników i zarządzania grupą w kryzysie. Posiada bogate doświadczenie w pracy z zespołami oraz grupami wsparcia. Współtwórczyni renomowanej firmy doradczo-szkoleniowej Human Res.

Tomasz Kwiatkowski – wsparcie merytoryczne

Psycholog, terapeuta, członek nadzwyczajny Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, współtwórca i trener w Polskim Towarzystwie Psychotraumatologii, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, współtwórca programów i podstaw edukacji kadry szkoleniowej MON w obszarze radzenia sobie ze stresem i skutkami PTSD wśród żołnierzy. Od ponad 25 lat doradza instytucjom, firmom, pracownikom socjalnym, terapeutom, menadżerom i wszystkim zainteresowanym jak przeciwdziałać traumatycznym sytuacjom i radzić sobie ze stresem i innymi ich skutkami. Pasjonat i praktyk filozofii ZEN i IKIGAI.

ZAPRASZAMY!
WITRYNA INTERNETOWA KLUBU REPATRIANTA


Klub Repatrianta Stowarzyszenia "Wspólnota polska" to miejsce, gdzie Repatrianci mogą spotykać się we własnym gronie, brać udział w życiu kulturalnym, zasięgnąć porad specjalistów: prawnika, psychologa, doradcy zawodowego. Zapraszamy również na lekcje języka polskiego, poznanie historii i kultury polskiej.

Koordynator Klubu Repatriantów

Tatiana Čepukoit
tel. +48 660 416 792
mail. klubrepatrianta@swp.org.pl

Kontakt

Uprzejmie informujemy, że w związku z aktualnie obowiązującymi przepisami związanymi ze stanem epidemii na terenie Polski, prosimy o wcześniejsze zgłaszanie się na konsultacje z prawnikiem, doradcą zawodowym, psychologiem z dopiskiem „rejestracja na konsultację …. (proszę o podanie do kogo)” oraz „rejestracja na lekcje jęz. polskiego”

mailowo: klubrepatrianta@swp.org.pl

telefonicznie: +48 660 416 792 (w godz. 9.00-17.00 pn-pt)
Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów
w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy
Polonii i Polakom za granicą.

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów
i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów