WSPÓLNOTA POLSKA DLA MŁODZIEŻY

KLUB
STUDENTA POLONIJNEGO


Klubu Studenta Polonijnego przy Stowarzyszeniu "Wspólnota Polska", pozwala na realizację wielu pomysłów zgłaszanych przez młodzież oraz umożliwia studentom zaplanowanie ścieżek rozwoju osobistego, gromadzenie różnorodnych doświadczeń i stwarza szansę poznania większej liczby osób polskiego pochodzenia.19.03.2019
godz. 18:00

SPOTKANIE DLA WOLONTARIUSZY MISTRZOSTW


Zgodnie z dewizą Klubu Studenta Polonijnego "Studjuj - Działaj - Rozwij się" wspieramy i promujemy aktywność wolontariuszy. Ci, którzy pomagali w organizacji I Młodzieżowych Mistrzostw Sportów Zimowych w Krynicy-Zdroju odebrali z rąk Pana Prezesa Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” Dariusz Piotr Bonisławski. podziękowania i medale pamiątkowe.
W swoim przemówieniu do uczestników spotkania Pan Prezes podkreślił, że liczy na pomoc i pomysły aktywnych młodych ludzi przy kolejnych projektach realizowanych przez Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” m.in. w zbliżających się kongresach młodzieży w Brazylii, Kanadzie, we Włoszech czy też przy Letnich Igrzyskach w Gdyni.

Spotkanie zakończyło się miłym gestem ze strony męskiej części uczestników Klubu, którzy przygotowali słodką niespodziankę z okazji Dnia Kobiet .

Dziękujemy za Waszą obecność i już dzisiaj zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Studenta Polonijnego 19 marca br. o godz. 18.00 - oczywiście w siedzibie Stowarzyszenia "Wspólnota Polska" na ul. Krakowskie Przedmieście 64.


KLUB STUDENTA POLONIJNEGO

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów