WSPÓLNOTA POLSKA DLA MŁODZIEŻY

KLUB
STUDENTA POLONIJNEGO


Klubu Studenta Polonijnego przy Stowarzyszeniu "Wspólnota Polska", pozwala na realizację wielu pomysłów zgłaszanych przez młodzież oraz umożliwia studentom zaplanowanie ścieżek rozwoju osobistego, gromadzenie różnorodnych doświadczeń i stwarza szansę poznania większej liczby osób polskiego pochodzenia.12.02.2019
godz. 18:00

WARSZTATY O WOLONTARIACIE


Zgodnie z ideą naszego Klubu: Studiuj - Działaj - Rozwijaj się zapraszamy wszystkich aktywnych, na kolejny warsztat poszerzający wiedzę o wolontariacie i doskonalący umiejętności niezbędne wolontariuszowi.


Na spotkanie zapraszamy
12 LUTEGO 2019 r. godz. 18.00
DO DOMU POLONII IM. PROF. A. STELMACHOWSKIEGO
W WarszawIE, PRZY ul. Krakowskie Przedmieście 64,Przed nami kilka dużych wydarzeń sportowych organizowanych przez Stowarzyszenie „Wspólnota Polska”, już wkrótce 20-24 lutego br I Młodzieżowe Polonijne Mistrzostwa Sportów Zimowych, a w wakacje XIX Światowe Letnie Igrzyska Polonijne w Gdyni, a to tylko dwa największe wydarzenia. Niezależenie od wydarzeń sportowych, mamy nadzieję na realizację wielu ciekawych projektów, w tym tych zgłoszonych przez Was na spotkaniach Klubu Studenta Polonijnego. Zachęcamy do udziału w warsztacie i współpracy przy realizacji zgłoszonych projektach.

Autorzy najciekawszych projektów wezmą udział w międzynarodowych spotkaniach młodzieży zaplanowanych w różnych krajach, nie tylko Europy.

Jeżeli ktoś chciałby dołączyć do grona wolontariuszy przy najbliższych wydarzeniach sportowych zapraszamy po spotkaniu do zgłoszenia swojego akcesu.

I jak zawsze miło nam będzie się z wami spotkać i porozmawiać przy ciastku i kawie.


KLUB STUDENTA POLONIJNEGO

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów