WSPÓLNOTA POLSKA DLA MŁODZIEŻY

KLUB
STUDENTA POLONIJNEGO


Klubu Studenta Polonijnego przy Stowarzyszeniu "Wspólnota Polska", pozwala na realizację wielu pomysłów zgłaszanych przez młodzież oraz umożliwia studentom zaplanowanie ścieżek rozwoju osobistego, gromadzenie różnorodnych doświadczeń i stwarza szansę poznania większej liczby osób polskiego pochodzenia.23.10.2018
godz. 18:00

SPOTKANIE KLUBU STUDENTA

Najbliższe spotkanie Klubu Studenta Polonijnego zaplanowane jest na 23 października 2018 o godzinie 18:00 w Warszawie ul. Krakowskie Przedmieście 64, w Domu Polonii im. Profesora A.Stelmachowskiego Stowarzyszenia "Wspólnota Polska".

Dowiesz się na min jak zaplanować działanie i jak je wspólnie zrealizować. Przypomnimy też jakie sa warunki otrzymania stypendium Stowarzyszenia "Wspólnota Polska".

Dzięki Klubowi będziesz mógł/mogła rozwijać swoje zainteresowania, zrealizować pomysły - zwłaszcza te, dotyczące Polonii i Polaków za granicą, wreszcie spędzić niebanalnie czas w interesującym towarzystwie.

DOŁĄCZ DO NAS DOŁĄCZYĆ


KLUB STUDENTA POLONIJNEGO

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów