60milionow


JEST NAS 60 MILIONÓW

Celem kampanii jest poszerzenie wiedzy o Polonii i Polakach z zagranicy w kraju oraz wiedzy o Polsce w środowiskach polonijnych, ale przede wszystkim budowanie świadomości globalnej wspólnoty Polaków.


WIADOMOŚCI O POLONII O POLAKACH W KRAJU I ZA GRANICĄ

PORTAL PROWADZONY PRZEZ POLONIJNĄ AGENCJĘ INFORMACYJNĄ   Mołdawia
2021-01-13 "KRESY 2020" - Milena Caciurca

Mam na imię Milena (Milka). Jestem dziewczyną z wielkimi marzeniami i planami. Mam 17 lat.

A gdybym została poproszona o opisanie siebie trzema słowami, byłby to: cappuccino, księżyc i letni deszcz. Uwielbiam się rozwijać i próbować nowych rzeczy, ponieważ na świecie jest tak wiele do zbadania. Przez całe moje świadome życie zajmuję się rysowaniem, niedawno zaczęłam malować ubrania. Uwielbiam uczyć się języków.

Skąd znam Polski? Mam polskie korzenie i polski dla mnie jako trzeci język ojczysty. Uwielbiam czytać, podróżować, chodzić do teatru i do studia teatralnego, które znajduje się u nas w Bielcach.

Jestem bardzo wdzięczna „Kresom”, ponieważ dzięki wierszom mogę przekazać moje wewnętrzne doświadczenia, uczucia i mogę tu wrzucić kawałek siebie!


Milena Caciurca z Mołdawii
PODZIEL SIĘ INFORMACJĄMATERIAŁY MULTIMEDIALNE - ZDJĘCIA, FILMY, NAGRANIA DŹWIĘKOWE - ZAMIESZCZANE SĄ W WERSJI ORYGINALNEJ, BEZ INGERENCJI REDAKCJI. JEDNOCZEŚNIE REDAKCJA ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO SKRACANIA TEKSTÓW, KOREKTY POD WZGLĘDEM POPRAWNOŚCI JĘZYKOWEJ ORAZ UZUPEŁNIEŃ, JEŻELI ZACHODZI TAKA POTRZEBA DLA LEPSZEGO ZROZUMIENIA TREŚCI.


NAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

This files is made available under the Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication.
The person who associated a work with this deed has dedicated the work to the public domain by waiving all of his or her rights to the work worldwide under copyright law, including all related and neighboring rights, to the extent allowed by law.