KLUB REPATRIANTA

STOWARZYSZENIA "WSPÓLNOTA POLSKA"


23.12.2020 PIERWSZE SPOTKANIE Z NOWO PRZYBYŁYMI REPATRIANTAMI

Za nami pierwsze oficjalne spotkanie nowo przybyłych Repatriantów do Ośrodka Adaptacyjnego w Pułtusku, z przedstawicielami Stowarzyszenia Wspólnota Polska oraz Posłem Henrykiem Kowalczykiem.

Działalność Ośrodka Adaptacyjnego przy Domu Polonii w Pułtusku oparta jest o umowę z MSWiA i ma za zadanie przygotować przybywających Polaków do życia w Polsce. Informujemy, że wszystkie osoby przed przylotem zostały przebadane na Covid-19, wszyscy są zdrowi a ich zamieszkanie w Ośrodku (poza zamkiem) przebiega zgodnie z wszelkimi obowiązującymi obostrzeniami związanymi z panującą epidemią.

Bardzo się cieszymy, ze możemy gościć VI już grupę naszych Rodaków ze Wschodu w ramach Repatriacji.
WITRYNA INTERNETOWA KLUBU REPATRIANTA


Klub Repatrianta Stowarzyszenia "Wspólnota polska" to miejsce, gdzie Repatrianci mogą spotykać się we własnym gronie, brać udział w życiu kulturalnym, zasięgnąć porad specjalistów: prawnika, psychologa, doradcy zawodowego. Zapraszamy również na lekcje języka polskiego, poznanie historii i kultury polskiej.

Koordynator Klubu Repatriantów

Tatiana Čepukoit

Kontakt

Uprzejmie informujemy, że w związku z aktualnie obowiązującymi przepisami związanymi ze stanem epidemii na terenie Polski, prosimy o wcześniejsze zgłaszanie się na konsultacje z prawnikiem, doradcą zawodowym, psychologiem z dopiskiem „rejestracja na konsultację …. (proszę o podanie do kogo)” oraz „rejestracja na lekcje jęz. polskiego”

mailowo: klubrepatrianta@swp.org.pl

telefonicznie: +48 660 416 792 (w godz. 9.00-17.00 pn-pt)