KLUB REPATRIANTA

STOWARZYSZENIA "WSPÓLNOTA POLSKA"


09.12.2020 Spotkanie "Przy kawie" w Klubie Repatrianta

W ramach Klubu Repatrianta odbyło się spotkanie pt. „Przy kawie”, w której wzięła udział prezes Związku Repatriantów Rzeczpospolitej Polskiej Aleksandra Ślusarek.

9 grudnia br. odbyło się kolejne wirtualne spotkanie dla Repatriantów pt. „Przy kawie”. Gościem specjalnym była Aleksandra Ślusarek, polska działaczka społeczna i samorządowa, prezes Związku Repatriantów Rzeczpospolitej Polskiej, członkini Rady Krajowej Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”.

Spotkanie dla Repatriantów przy kawie, tym razem wirtualne, stało się okazją i przestrzenią do zapoznania się, wymiany doświadczeń, porozmawiania o oczekiwaniach, problemach, opowiedzenie o swoich sukcesach, zadania pytań. Dzięki przestrzeni technologicznej w spotkaniu wzięli udział uczestnicy z różnych miast Polski.
RELACJA W POLONIJNEJ AGENCJI INFORMACYJNEJ


ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE


09.12.2020 Spotkanie "Przy kawie" w Klubie Repatrianta

Klub Repatrianta Stowarzyszenia "Wspólnota Polska" zaprasza 9 grudnia godz. 18.00 na spotkanie online dla Repatriantów " „Przy kawie”. Jest to okazja i przestrzeń do zapoznania się, wymiany doświadczeń, porozmawiania o oczekiwaniach, problemach, opowiedzenie o swoich sukcesach, zadania pytań.

Spotkanie odbędzie się w 2 językach (po polsku i rosyjsku)

Czas trwania spotkania 1 godz.

Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM. Link z hasłem, instrukcja obsługi programu ZOOM będą wysłane w przeddzień spotkania.

ZAPISY NA SPOTKANIE

Zapisy mailowo na adres klubrepatrianta@swp.org.pl wpisując dzień spotkania oraz imię, nazwisko.

Link z hasłem będzie wysłany w przeddzień spotkania.

ZAPRASZAMY!WITRYNA INTERNETOWA KLUBU REPATRIANTA


Klub Repatrianta Stowarzyszenia "Wspólnota polska" to miejsce, gdzie Repatrianci mogą spotykać się we własnym gronie, brać udział w życiu kulturalnym, zasięgnąć porad specjalistów: prawnika, psychologa, doradcy zawodowego. Zapraszamy również na lekcje języka polskiego, poznanie historii i kultury polskiej.

Koordynator Klubu Repatriantów

Tatiana Čepukoit
tel. +48 660 416 792
mail. klubrepatrianta@swp.org.pl

Kontakt

Uprzejmie informujemy, że w związku z aktualnie obowiązującymi przepisami związanymi ze stanem epidemii na terenie Polski, prosimy o wcześniejsze zgłaszanie się na konsultacje z prawnikiem, doradcą zawodowym, psychologiem z dopiskiem „rejestracja na konsultację …. (proszę o podanie do kogo)” oraz „rejestracja na lekcje jęz. polskiego”

mailowo: klubrepatrianta@swp.org.pl

telefonicznie: +48 660 416 792 (w godz. 9.00-17.00 pn-pt)
Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów
w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy
Polonii i Polakom za granicą.

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów
i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów