ŚWIAT POLONII

PREZENTOWANE INFORMACJE POCHODZĄ OD OSÓB PRYWATNYCH, MEDIÓW I ORGANIZACJI POLONIJNYCH. REDAKCJA "ŚWIATA POLONII" STOWARZYSZENIA NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ICH PRAWDZIWOŚĆ I KOMPLETNOŚĆ JEDNAK UZNAJE JE ZA CENNE ŹRÓŁO WIEDZY O ŻYCIU NASZYCH RODAKÓW.


2018-03-13 WYCIECZKA DO MUZEUM LOTNICTWA Wielka Brytania     Polska Szkoła im. Królowej Jadwigi Forest Gate - Ilford/http://www.londyn.webd.pl

Za nami pierwsza tura wycieczek do Muzeum Lotnictwa. Uczniowie skrupulatnie wywiązywali się z powierzonych zadań:)

MUZEUM LOTNICTWA

Londyńskie muzeum Królewskich Sił Lotniczych (Royal Air Force Museum) przedstawia historię brytyjskiego i światowego lotnictwa – od pierwszego samolotu braci Wright, poprzez zmagania lotników w II wojnie światowej, aż do konstrukcji największych pasażerskich odrzutowców.

SWP

W pięciu ogromnych halach umieszczono ponad 130 oryginalnych samolotów, śmigłowców, balonów, lotni i innych statków powietrznych. Wiele z nich można zwiedzać także od wewnątrz.

SWP

Jest to muzeum „dla każdego”, bez względu na wiek i zainteresowania. Pasjonaci lotnictwa znajdą tutaj wszystkie niezbędne informacje i dane, dzieci zainteresują interaktywne gry i zabawy, a osoby interesujące się historią pogłębią swoją wiedzę np. w temacie Bitwy o Anglię.


Polska Szkoła im. Królowej Jadwigi Forest Gate - Ilford/http://www.londyn.webd.pl
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE ZAMIESZCZONE SĄ W WERSJI ORYGINALNEJ BEZ INGERENCJI REDAKCJI


facebook