ŚWIAT POLONII

PREZENTOWANE INFORMACJE POCHODZĄ OD OSÓB PRYWATNYCH, MEDIÓW I ORGANIZACJI POLONIJNYCH. REDAKCJA "ŚWIATA POLONII" STOWARZYSZENIA NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ICH PRAWDZIWOŚĆ I KOMPLETNOŚĆ JEDNAK UZNAJE JE ZA CENNE ŹRÓŁO WIEDZY O ŻYCIU NASZYCH RODAKÓW.


2018-02-15 IV Polonijny Bal Karnawałowy "Roztańczona Niepodległa" w KOSP "Polonia" Kazachstan     Karagandyjskie Obwodowe Stowarzyszenie Polaków "Polonia"

Krokiem poloneza w wykonaniu 30 par rozpoczął się w sobotę 10 lutego w restauracji Dostar-Alem IV Polonijny Bal Karnawałowy pod hasłem "Roztańczona Niepodległa".
Swoją obecnością zaszczycił bal Ambasador RP w Kazachstanie Pan Selim Chazbijewicz z Małżonką Panią Anną Boczkowską oraz Proboszcz parafii Marii Matki Kościoła Ksiądz Grzegorz Burdynski.
Tą imprezą Polonia z Karagandy zainaugurowała obchody 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uczestnicy wspaniale tańczyli przy polskich piosenkach, świetnie się bawili na konkursach. Wielką niespodzianką był niezapomniany występ Pani Katarzyny Chęsy i Pana Włodzimierza Wiszniakowa.
Następny bal karnawałowy... już za rok!


Karagandyjskie Obwodowe Stowarzyszenie Polaków "Polonia"
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE ZAMIESZCZONE SĄ W WERSJI ORYGINALNEJ BEZ INGERENCJI REDAKCJI


facebook