ŚWIAT POLONII

PREZENTOWANE INFORMACJE POCHODZĄ OD OSÓB PRYWATNYCH, MEDIÓW I ORGANIZACJI POLONIJNYCH. REDAKCJA "ŚWIATA POLONII" STOWARZYSZENIA NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ICH PRAWDZIWOŚĆ I KOMPLETNOŚĆ JEDNAK UZNAJE JE ZA CENNE ŹRÓŁO WIEDZY O ŻYCIU NASZYCH RODAKÓW.


2018-04-15 mistrzostwa regionu Wiedeń ASKÖ 2018 Austria     PAKA-s Wien

Zakończył się drugi dzień mistrzostw regionu Wiedeń ASKÖ 2018 w strzelectwie sportowym z pistoletów pneumatycznych, które były jednocześnie zakończeniem sezonu strzeleckiego 2017/2018.

Polonijny Klub Aktywności Sportowych-Strzelectwo Sportowe PAKA-s Wiedeń zakończył te zmagania WIELKIM SUKCESEM !!! W zawodach sezonowych Emil Dyrcz z️ajął w klasie mężczyzn pierwsze miejsce. W dyscyplinie pistolet pneumatyczny z podpórki Jacek Rozmiarek uplasował się na drugim miejscu, a Agnieszka Kąkol zajęła miejsce szóste.
Drużynowo, nie mogąc wystawić pełnego składu, klub PAKA-s ️spadł na ostatnie, 10 miejsce. W mistrzostwach Austrii ASKÖ 2018 w Tirolu udział bierze strzelec sportowy PAKA-s Emil Dyrcz️ zdobywając wraz z drużyną z Wiednia brązowy medal, a indywidualnie ukończył zawody w finale na czwartym miejscu.

W mistrzostwach regionalnych w Wiedniu w pierwszym dniu zawodów w konkurencji pistolet pneumatyczny pięciostrzałowy Emil Dyrcz️ zajmuje drugie miejsce. Jacek Rozmiarek️, w konkurencji pistolet pneumatyczny z podpórki zdobywa brązowy medal. Agnieszka Kąkol️ i Katarzyna Michalska️ zajmują kolejno czwarte i piąte miejsce.
W drugim dniu mistrzostw w konkurencji pistolet pneumatyczny jednostrzałowy w klasie mężczyzn Emil Dyrcz️ zdobywa srebrny medal, a Jacek Rozmiarek️ zajmuje miejsce w grupie top ten. Agnieszka Kąkol️ strzela jako debiutantka w klasie kobiet zajmując siódme miejsce, co dało PAKA-s ️możliwość klasyfikacji drużynowej, gdzie w grupie 11 drużyn zajmujemy 9 miejsce.


PAKA-s Wien
MATERIAŁY MULTIMEDIALNE ZAMIESZCZONE SĄ W WERSJI ORYGINALNEJ BEZ INGERENCJI REDAKCJI


facebook