WIADOMOŚCI POLONIJNE

Informacje pochodzą od osób prywatnych, mediów i organizacji polonijnych. POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA STOWARZYSZENIA "WSPÓLNOTA POLSKIA" NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI PRAWNEJ ZA ICH RZETELNOŚĆ I KOMPLETNOŚĆ JEDNAK UZNAJE JE ZA CENNE ŻRÓDŁO WIEDZY O CODZIENNYM ŻYCIU NASZYCH RODAKÓW. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO UDZIAŁU W REDAGOWANIU WIADOMOŚCI POLONIJNYCH   PROSIMY O KONTAKT MAILOWY z redakcją   LUB   PRZEZ PROFIL FACEBOOK WSPÓLNOTY


   Ukraina


2019-07-22 SENATOROWIE Z WIZYTĄ W "POLSKIEJ NUCIE" Polska Nuta - Польська Нота

20 lipca do siedziby NKSP "Polska Nuta" zawitali Senatorowie Senatu Rzeczypospolitej Polskiej - Ryszard Majer, Grażyna Anna Sztark, Andrzej Pająk i Leszek Czarnobaj.

Cieszymy się z każdej takiej wizyty. Zawsze to okazja do podjęcia interesujących tematów. Jest nam niezmiernie miło porozmawiać i podzielić się tym co robimy, przebywając pod czas tych spotkań w ciepłej rodzinnej atmosferze. Dziękujemy Senatorom za otwartość i prawdziwą szczerość - cieszymy się z tego, że Państwo o nas pamiętacie.

Senatorom towarzyszyli pracownicy Senatu RP - Katarzyna Trzpis-Szysz i Arkadiusz Bereza, oraz pracownicy Konsulatu generalnego RP w Odessie - Mateusz Marszałek, Łukasz Winny i Jarosław Galuba.


Polska Nuta - Польська НотаMATERIAŁY MULTIMEDIALNE ZAMIESZCZONE SĄ W WERSJI ORYGINALNEJ BEZ INGERENCJI REDAKCJIThis files is made available under the Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication.
The person who associated a work with this deed has dedicated the work to the public domain by waiving all of his or her rights to the work worldwide under copyright law, including all related and neighboring rights, to the extent allowed by law.
facebook