WIADOMOŚCI POLONIJNE

Informacje pochodzą od osób prywatnych, mediów i organizacji polonijnych. POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA STOWARZYSZENIA "WSPÓLNOTA POLSKIA" NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI PRAWNEJ ZA ICH RZETELNOŚĆ I KOMPLETNOŚĆ JEDNAK UZNAJE JE ZA CENNE ŻRÓDŁO WIEDZY O CODZIENNYM ŻYCIU NASZYCH RODAKÓW. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO UDZIAŁU W REDAGOWANIU WIADOMOŚCI POLONIJNYCH   PROSIMY O KONTAKT MAILOWY z redakcją   LUB   PRZEZ PROFIL FACEBOOK WSPÓLNOTY


   Uzbekistan


2019-05-04 POLACY Z UZBEKISTANU ŚWIĘTOWALI! Świetlica Polska

3 maja w Taszkencie w Kościele pw. Świętego Serca Jezusa po uroczystej Mszy św. Polacy z Uzbekistanu razem z personelem Ambasady RP na czele z panem ambasadorem Piotrem Iwaszkiewiczem obchodzili Dzień Polonii, Dzień Flagi RP i Dzień Konstytucji 3 Maja!

Program obchodów przygotowała pani Agnieszka Mikulec razem ze swoimi uczniami.


Świetlica PolskaMATERIAŁY MULTIMEDIALNE ZAMIESZCZONE SĄ W WERSJI ORYGINALNEJ BEZ INGERENCJI REDAKCJIThis files is made available under the Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication.
The person who associated a work with this deed has dedicated the work to the public domain by waiving all of his or her rights to the work worldwide under copyright law, including all related and neighboring rights, to the extent allowed by law.
facebook