WIADOMOŚCI POLONIJNE

Informacje pochodzą od osób prywatnych, mediów i organizacji polonijnych. POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA STOWARZYSZENIA "WSPÓLNOTA POLSKIA" NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI PRAWNEJ ZA ICH RZETELNOŚĆ I KOMPLETNOŚĆ JEDNAK UZNAJE JE ZA CENNE ŻRÓDŁO WIEDZY O CODZIENNYM ŻYCIU NASZYCH RODAKÓW. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO UDZIAŁU W REDAGOWANIU WIADOMOŚCI POLONIJNYCH   PROSIMY O KONTAKT MAILOWY z redakcją   LUB   PRZEZ PROFIL FACEBOOK WSPÓLNOTY


   Egipt


2019-04-04 Sztuka „Na pełnym morzu” Sławomira Mrożka w Kairze! Embassy of Poland in Cairo

29 marca w kairskim teatrze El Hanager Arts Center została wystawiona sztuka „Na pełnym morzu” Sławomira Mrożka, z napisami w języku angielskim i arabskim, w reżyserii Tomasza Mędrzaka, z udziałem polskich aktorów, gości Ambasady RP w Kairze – Agnieszki Sitek, Macieja Damięckiego, Tomasza Dedka i Tomasza Mędrzaka.

Zabawny dialog, błyskotliwe puenty, teatr pełen przewrotnej Mrożkowskiej filozofii i eleganckiego dowcipu.

Na przedstawieniu byli między innymi członkowie Stowarzyszenia Polonii w Egipcie.


Embassy of Poland in Cairo
Stowarzyszenie Polonii w EgipcieMATERIAŁY MULTIMEDIALNE ZAMIESZCZONE SĄ W WERSJI ORYGINALNEJ BEZ INGERENCJI REDAKCJIThis files is made available under the Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication.
The person who associated a work with this deed has dedicated the work to the public domain by waiving all of his or her rights to the work worldwide under copyright law, including all related and neighboring rights, to the extent allowed by law.
facebook