WIADOMOŚCI POLONIJNE

Informacje pochodzą od osób prywatnych, mediów i organizacji polonijnych. POLONIJNA AGENCJA INFORMACYJNA STOWARZYSZENIA "WSPÓLNOTA POLSKIA" NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI PRAWNEJ ZA ICH RZETELNOŚĆ I KOMPLETNOŚĆ JEDNAK UZNAJE JE ZA CENNE ŻRÓDŁO WIEDZY O CODZIENNYM ŻYCIU NASZYCH RODAKÓW. ZACHĘCAMY PAŃSTWA DO UDZIAŁU W REDAGOWANIU WIADOMOŚCI POLONIJNYCH   PROSIMY O KONTAKT MAILOWY z redakcją   LUB   PRZEZ PROFIL FACEBOOK WSPÓLNOTY


   Włochy


2018-11-12 #PL100 we Włoszech - Macerata Anders Szkoła Polska w Marche

100 lat NIEPODLEGŁEJ POLSKI świętowały rodziny uczniów z Anders Szkoła Polska w Marche. Odśpiewany został hymn polski, a przy toaście tradycyjne 100 lat. Polsko-włoskie dzieci dmuchały świeczki na przepięknym i smacznym torcie zrobionym specjalnie na tę okazję przez Anna Siek. Nie zabrakło polskiego murzynka, szarlotki, oponek i ciasta z dyni.
Dziękujemy bardzo wszystkim za przybycie i wspaniałą atmosferę.


Anders Szkoła Polska w MarcheMATERIAŁY MULTIMEDIALNE ZAMIESZCZONE SĄ W WERSJI ORYGINALNEJ BEZ INGERENCJI REDAKCJIThis files is made available under the Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication.
The person who associated a work with this deed has dedicated the work to the public domain by waiving all of his or her rights to the work worldwide under copyright law, including all related and neighboring rights, to the extent allowed by law.
facebook