60milionow


JEST NAS 60 MILIONÓW

Celem kampanii jest poszerzenie wiedzy o Polonii i Polakach z zagranicy w kraju oraz wiedzy o Polsce w środowiskach polonijnych, ale przede wszystkim budowanie świadomości globalnej wspólnoty Polaków.


WIADOMOŚCI O POLONII O POLAKACH W KRAJU I ZA GRANICĄ

PORTAL PROWADZONY PRZEZ POLONIJNĄ AGENCJĘ INFORMACYJNĄ   Australia

2020-01-18 "DZIWNY JEST TEN ŚWIAT" W WYKONANIU MICHAŁA MACIOCHA Michał Macioch

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu interpretację kultowego utworu Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat" w wykonaniu p. Michała Maciocha - znanego i lubianego nie tylko przez Polonię australijską piosenkarza, aktora i reżysera.

Michał Macioch na stałe mieszka w Sydney to dyplomowany aktor i instruktor teatralny szkoły aktorskiej w Warszawie, reżyser teatralny, piosenkarz, pedagog, który jest aktywnym uczestnikiem życia polonijnego. Był także uczestnikiem Festiwalu Piosenki Polonijnej w Opolu, którego organizatorem jest opolski oddział Stowarzyszenia "Wspólnota Polska".
PODZIEL SIĘ INFORMACJĄMATERIAŁY MULTIMEDIALNE - ZDJĘCIA, FILMY, NAGRANIA DŹWIĘKOWE - ZAMIESZCZANE SĄ W WERSJI ORYGINALNEJ, BEZ INGERENCJI REDAKCJI. JEDNOCZEŚNIE REDAKCJA ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO SKRACANIA TEKSTÓW, KOREKTY POD WZGLĘDEM POPRAWNOŚCI JĘZYKOWEJ ORAZ UZUPEŁNIEŃ, JEŻELI ZACHODZI TAKA POTRZEBA DLA LEPSZEGO ZROZUMIENIA TREŚCI.


NAPISZ DO REDAKCJI - PODZIEL SIĘ WIADOMOŚCIĄ

This files is made available under the Creative Commons CC0 1.0 Universal Public Domain Dedication.
The person who associated a work with this deed has dedicated the work to the public domain by waiving all of his or her rights to the work worldwide under copyright law, including all related and neighboring rights, to the extent allowed by law.


facebook